Doprava & platba

O termíne doručenia objednávky Vás budeme vopred informovať písomne alebo telefonicky.

Doprava zadarmo platí pre všetky objednávky nad 100 €.

 

Rchla doprava Spôsob dopravy:Cena:
  Osobný odber - pri každom produkteZDARMA
  Náš vlastný rozvoz - pri objednávke nad 100 €ZDARMA
  Packeta (Zásielkovňa) - pri objednávke do 100 €4,50 €
Slovenská pošta - pri objednávke do 100 €6,00 €
Monosti platby Spôsob platby:Cena:
  Zálohová faktúra vo výške 70% hodnoty tovaruZDARMA
  Platba vopred - prevodom na účetZDARMA
Doplatok na dobierku 1,00 €


 

DOPRAVA - podrobné informácie


Osobný odber

Vašu objednávku si môžete prevziať osobne v našej dielni počas pracovného týždňa vo vopred dohodnutom termíne medzi 8:00 - 17:00 hod. Po dohode je možný odber aj cez víkend - v sobotu.

  • doplatok je možné zaplatiť len v hotovosti

Adresa pre osobný odber: Ján Vejčík JV-interier, Tulská 33, 010 08  Žilina, areál OSBD, tel. kontakt: 0911/910 510


Naša vlastná doprava

Vašu objednávku doručíme počas pracovného týždňa alebo víkendu vo vopred dohodnutom termíne medzi 8:00 - 17:00 hod. 

  • v deň doručenia vás budeme kontaktovať a dohodneme orientačný čas doručenia
  • dobierku je možné zaplatiť len v hotovosti

 

Výdajné miesto Packeta (predtým Zásielkovňa)

Vaša objednávka bude pripravené na vyzdvihnutie v sieti Packeta obvykle do 2 pracovných dní po odoslaní z našej dielne.

Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Hneď ako odošleme Vašu zásielku, Packeta Vám pošle e-mail s trasovacím číslom. Cestu Vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto dostanete SMS a e-mail s heslom. 

Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Môžete po ňu napríklad aj niekoho poslať, stačí vedieť heslo, nemusí sa preukazovať občianskym preukazom. Doručený tovar si môžete priamo na pobočke rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa Vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.

 

Slovenská pošta

Vašu objednávku doručí pošta obvykle 2-3 pracovné dni po odoslaní z našej dielne.

Súčasťou doručovania je oznámenie o uložení zásielky na pošte v prípade, že adresát nebol na danej adrese zastihnutý (tzv. žltý lístok). Následne máte 18 dní na vyzdvihnutie zásielky.
PLATBA - podrobné informácie


Po potvrdení objednávky prosím počkajte na potvrdzovací e-mail. Objednávku môžete uhradiť bankovým prevodom vopred alebo formou zálohovej faktúry za materiál. Úhrada zálohy vo výške 70% z celkovej sumy objednávky je podmienkou pre zaradenie produktu do výroby a pre zarezervovanie termínu včasného dodania.


Platba vopred prevodom na bankový účet

Tento spôsob je možný pri výbere všetkých možností dopravy, ale vždy so zaradením objednávky do výroby čakáme, kým bude pripísaná platba na náš bankový účet. Z tohto dôvodu sa môže proces výroby a doručenia Vašej objednávky spomaliť. Platbu realizujte na číslo bankového účtu v tvare IBAN:  SK5983605207004205399383. VS je číslo objednávky.

Pokiaľ chcete odoslanie urýchliť, pošlite prosím na e-mailovú adresu info@jv-interier.sk potvrdenie o dokončenej platbe a číslo objednávky.


Zálohová platba za materiál vo výške 70% hodnoty tovaru

Po potvrdení objednávky prosím počkajte na potvrdzovací e-mail spolu so zálohovou faktúrou na úhradu materiálu. Objednávka bude automaticky zaradená do výroby po pripísaní čiastky na náš bankový účet.  Platbu realizujte na číslo bankového účtu v tvare IBAN:  SK5983605207004205399383. VS je číslo objednávky.


Doplatok na dobierku / v hotovosti

Ak zvolíte úhradu formou zálohovej faktúry vo výške 70% za materiál, uhradíte zvyšnú čiastku tovaru pracovníkovi Slovenskej pošty, nášmu kuriérovi (v hotovosti), v Packete (v hotovosti alebo platobnou kartou - podľa zvolenej pobočky) alebo v hotovosti vo výdajnom mieste pri osobnom odbere.